Profesja Edukacja - Bądź Zawodowcem !

Translate

Szukaj na tym blogu

środa, 21 grudnia 2016

Technik Handlowiec- nauka, wymagania i charakter pracy

Dla wszystkich osób, którzy pragną zawodowo zająć się sprzedażą w Szkole Profesja Edukacja uruchomiliśmy czteroletni kurs na kierunku Technik Handlowiec. W odróżnieniu od kierunku Sprzedawca, prowadzonego w ramach naszej Szkoły Zawodowej, absolwent otrzymuje dyplom technika oraz poszerzoną wiedzę dotyczącą technik sprzedażowych i negocjacyjnych. 

Słuchaczom na kierunku Technik Handlowiec przekazywana jest wiedza dotycząca funkcjonowania rynku, potrzeb konsumentów, marketingu, towaroznawstwa, informatyki, negocjacji, organizacji i zarządzania sprzedażą, księgowości i rachunkowości, prawa cywilnego i handlowego.

Ponadto, przyszły Technik Handlowiec będzie wiedział jak samodzielnie prowadzić działalność gospodarczą w formie firmy handlowej. Pozna sposoby identyfikowania barier występujących na rynku, nauczy się analizować rynek pod względem oczekiwań i potrzeb klientów, określać koszty działalności handlowej, a także pozna metody badań możliwości wzrostu udziału firmy na rynku.

Osoby z tytułem Technika Handlowca nie myślące o własnej działalności mogą aplikować na stanowiska pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych i handlowych. 

Praca będzie wymagać od niego prowadzenie skutecznego  marketingu, prowadzenie negocjacji z dostawcami i odbiorcami w celu osiągnięcie jak najkorzystniejszych warunków zakupu materiałów i sprzedaży towarów oraz usług. 

W związku z charakterem pracy Technik Handlowiec musi posiadać nienaganną kulturę osobistą  i odpowiednią aparycję. Muszą wyróżniać go zdolności komunikacyjne, uczciwość, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji. 

Osoby zainteresowane podjęciem nauki na terenie Warszawy, w Szkole oferującej edukację na kierunku Technik Handlowiec zachęcamy do kontaktu- obecnie trwają zapisy na nowy semestr !!

Nasz numer kontaktowy to 533 338 043 oraz stacjonarny 22 82 99 156.

Źródło: profesjaedukacja.plBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza