Profesja Edukacja - Bądź Zawodowcem !

Translate

Szukaj na tym blogu

środa, 10 sierpnia 2016

Nauka kosmetologii w Szkole Policealnej – chcesz zostać kosmetyczką?

Czy pasjonuje się wszystko, co związane jest z estetyką i pielęgnacją skóry? Lubisz pomagać innym, by dobrze wyglądali czuli się pewnie w swoim wyglądzie? Czy śledzisz najnowsze trendy o tematyce upiększania urody? Jeśli tak, to możesz realizować się w zawodzie kosmetyczki !

Kosmetologia to kariera bardzo popularna w dzisiejszych czasach. Wybierana jest głównie przez kobiety, które nie tylko chcą dowiedzieć się, jak dbać o skórę i ją upiększyć, ale także pomagać innym, w uzyskaniu zdrowia skóry i poprawy urody.

Warto pamiętać, że praca kosmetyczki nie koncentruje się jedynie na upiększaniu, ponieważ istotna część pracy kosmetyczki porusza tematykę ochrony skóry, szczególnie przez czynnikami zewnętrznymi takimi jak słońce i zanieczyszczenie powietrza,  syntetyczne produkty do makijażu, kremy, płyny kosmetyczne i inne.

Z tego powodu słuchacze kursu w Szkole Profesja Edukacja otrzymują wiedzę na temat struktur chemicznych, których znajomość niezbędna jest dla zrozumienia składników stosowanych w produktach i ich wpływu na skórę.

Ponadto, słuchacze otrzymują dostęp do materiałów związanych z wiedzą  na temat skóry i metod odpowiedniej pielęgnacji dla każdego jej rodzaju. Jest to wiedza bardzo ceniona przez tych, którzy podejmują się nauki, ponieważ pozwala dostosować działania pielęgnacyjne do wymagań skóry.

Kursy obejmują zajęcia teoretyczne i praktyczne, a szkolenie może być prowadzone także w formie praktyk w salonach kosmetycznych lub w obiektach szkoły.

Jeśli uważasz, że nauka zawodu kosmetyczki sprawi Ci radość, a wykonywanie go zawodowo będzie stanowić realizacją Twoich pasji, koniecznie skontaktuj się z nami! Rozpoczęliśmy właśnie zapisy na zajęcia zaczynające się we wrześniu !

Źródło: profesjaedukacja.plBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza