Profesja Edukacja - Bądź Zawodowcem !

Translate

Szukaj na tym blogu

czwartek, 15 grudnia 2016

Praca w turystyce: szkoła o profilach hotelarskich, agroturystycznych i gastronomicznych

Szkoła Turystyczno-Gastronomiczna działająca przy Szkole Profesja Edukacja w Warszawie cieszy cię sporym zainteresowany chętnych na każdym z semestrów nauki. Co tak przyciąga młodych ludzi, do wybierania tego profilu ? Z pewnością szanse zatrudnienia po ukończonej edukacji oraz szeroki wybór specjalizacji!

Mimo, że wzmożony ruch turystyczny często ma sezonowy charakter, to osoby z odpowiednimi, potwierdzonymi kwalifikacjami i umiejętnościami mogą liczyć na całoroczne zatrudnienie w obsłudze turystycznej, hotelarstwie i gastronomii. W Szkole Turystyczno-Gastronomicznej każdy ma możliwość doboru odpowiedniej specjalizacji.

Osoby, które pragną związać przyszłość z pracą w hotelarstwie wybierają takie kierunki jak Pracownik Pomocniczy Obsługi Hotelowej, Planowanie i Realizacja Usług w Recepcji czy Technik Hotelarstwa.

Niektórzy z naszych słuchaczy są ukierunkowani na obsługę ruchu turystycznego na terenach wiejskich. Proponowane dla nich kierunki nauki to przede wszystkim Prowadzenie Działalności Turystycznej na Obszarach Wiejskich, Technik Turystyki Wiejskiej oraz Prowadzenie Gospodarstwa Agroturystycznego.


Szkoła Profesja Edukacja zadbała też o szeroki wybór kierunków o charakterze gastronomicznym. Prowadzone są wiec takie kierunki jak  Kucharz, Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, Organizacja Usług Gastronomicznych, a nawet Sporządzanie Potraw i Napojów.

Oczywiście nie mogło zabraknąć kierunku Kelner, a także Prowadzenie Informacji Turystycznej oraz Sprzedaż Usług Turystycznych.

Przygotowując plan nauki zadbaliśmy, by każdy słuchasz zainteresowany pracą w turystyce mógł podjąć naukę i związać swoją przyszłość zawodową ze specjalnością najbardziej odpowiadającym jego zainteresowaniom i pasjom.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza