Profesja Edukacja - Bądź Zawodowcem !

Translate

Szukaj na tym blogu

środa, 11 stycznia 2017

Technik agrobiznesu- perspektywy pracy w rolnictwie i przemyśle spożywczo-przetwórczym

Technik agrobiznesu jest to osoba przygotowana do prowadzenia działalności gospodarczej w agrobiznesie, a także do pracy w rolnictwie oraz przemyśle spożywczo-przetwórczym. Absolwent  tego kierunku posiada specjalistyczną wiedzę dotyczącą produkcji, ekologii, zagadnień ekonomicznych, nawet tych dotyczących pozyskiwania funduszy unijnych. 

Osoba z dyplomem Technika agrobiznesu ma spore szanse na znalezienie zatrudnienia. Jest bowiem specjalistą w zakresie szeroko pojętych działań w działalności gospodarczej i w agrobiznesie.  Może podjąć się zadań dotyczących nie tylko samej produkcji, ale i dystrybucji i sprzedaży produktów rolnych. Posiada też podstawy wiedzy na temat reklamy i kalkulacji opłacalności sprzedaży. Kompleksowa wiedza pozwala na znalezienie pracy na stanowisku, związanym z ekonomią, rolnictwem, marketingiem, zarządzaniem, czy finansami i rachunkowością. 


Technicy agrobiznesu pracują w przedsiębiorstwach przetwórstwa rolno-spożywczego, firmach handlowych w tej branży, a nawet w urzędach administracji samorządowej. Poza tym Technik agrobiznesu posiada pełną wiedzę oraz umiejętności, które umożliwiają mu prowadzenie samodzielnej działalności gospodarczej, gospodarstwo rolne lub agroturystyczne na własny rachunek. Wiedza z zakresu pozyskiwania funduszy strukturalnych Unii Europejskiej oraz dotacji dla gospodarstwa rolnego okaże się w tym przypadku dodatkowym atutem!


Jesteś zainteresowany podjęciem nauki zawodu Technik agrobiznesu ? Dowiedz się więcej ! Zadzwoń lub przyjdź osobiście do Szkoły Profesja Edukacja w Warszawie ! 

BIURA SZKOŁY:
Centrum: ul. Świętokrzyska 18, wejście koło Aioli, III piętro, lokal 325
Praga: ul. Targowa 59, lokal 4a, II piętro, domofon 104

Kontakt tel. 22 82 99 156 lub 533 338 043
Email: warszawa@profesjaedukacja.pl


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza